bg
Anasayfaya Dön

Mobil Ödeme


Firma bilgilerinizin Yerelservis.com sitesinde 1 yıl boyunca  kayıtlı kalabilmesi ve yayınlanabilmesi için geçerli olacak bu işlem; firmanızın internet ortamında reklam amaçlı hizmetlerden yararlanabilmesini sağlayacaktır.Bu hizmetler vasıtasıyla  sayfamızın ziyaretçileri ihtiyaçları doğrultusunda firma iletişim bilgilerinize ulaşabilecekler ve sizinle irtibata geçebileceklerdir. Bunun yanı sıra kayıt sırasında vermiş olduğunuz etiket kelimeler ( anahtar kelimeler )  ile tıklanmanıza bağlı olarak arama motorlarında yayınlanmanız sağlanacaktır.

Bize ulaşmak için Müşteri Hizmetleri: 0850 450 20 20 (09:00 / 17:00 Saatleri Arası) Mail: info@yerelservis.comÜcretli Üyelik hizmetimizden yararlanmak isteyen firmalar:


Normal üyelik 1 yıllık toplam 96 TL (Kdv Dahil)

Gümüş üyelik 1 yıllık toplam 192 TL (Kdv Dahil)

Altın üyelik 1 yıllık toplam 288 TL (Kdv Dahil)Yandaki sistem üzerinden gsm  numaranızı girerek telefonunuza sms göndermeniz ve gelen sms lere 3 dakika içinde ‘’ EVET ’’ yazarak yanıtlamanız yeterli olacaktır.

 

Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr'dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.Avea Mobil ödeme hakkında detaylı bilgi icin tıklayınız.
Turkcell Mobil ödeme hakkında detaylı bilgi icin tıklayınız.
Vodafone Mobil ödeme hakkında detaylı bilgi icin tıklayınız.