bg
Anasayfaya Dön
İade İptal Koşulları 22/07/2014

REKLAM 7/24 PAZARLAMA REKLAM ORGANİZASYON ALIM SATIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin sahibi olduğu ve işlettiğiwww.yerelservis.com adreslerindeki üyelik satışlarına dair iptal ve ücret iadesi koşulları şu şekildedir:
1. REKLAM724, sahip olduğu ve işlettiği www.yerelservis.com adresinde yayın yapan internet sitelerinde belirli bir ücret karşılığında satın alınan üyelik ücreti tahsil edilirken "Üye"nin verdiği bilgiler doğru kabul edilir. Bankalarda doğacak anlaşmazlıklardan "Reklam724" sorumlu değildir.

2. Maliye Bakanlığı'nın hazırladığı "Mesafeli Satış Yönetmeliği"nde yer alan "Cayma Hakkı" başlığı altında, "Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir" ifadesi yer almaktadır.4. "Reklam724" Gold üyelik satın alan her "Üye" için tahsil edilen ücret karşılığında fatura keser. Üye istediği takdirde fatura@yerelservis.com adresine posta adresini göndererek adına kesilmiş faturaların adresine gönderilmesini talep edebilir.