bg
Anasayfaya Dön
Kullanıcı Sözleşmesi 14/11/2013

Alacağınız hizmet 
Servis bilgilerinizin www.yerelservis.com sitesinde 1 yıl boyunca  kayıtlı kalabilmesi ve yayınlanabilmesi için geçerli olacak bu işlem; servisinizin internet ortamında reklam amaçlı hizmetlerden yararlanabilmesini  sağlayacaktır.Bu hizmetler vasıtasıyla potansiyel müşterileriniz ve sayfamızın ziyaretçileri ihtiyaçları doğrultusunda firma iletişim bilgilerinize ulaşabilecekler ve sizinle irtibata geçebileceklerdir. Bunun yanı sıra kayıt sırasında vermiş olduğunuz etiket kelimeler ( anahtar kelimeler )  ile tıklanmanıza bağlı olarak arama motorlarında yayınlanmanız sağlanacaktır. Reklam hizmetimizden yararlanmak isteyen firmalar  :

 

Normal Üyelik 1 yıllık  toplam 75 TL -

Gümüş Üyelik 1 yıllık toplam 150 TL –

Altın Üyelik 1 yıllık toplam 250 TL ücret ödeyerek yararlanabileceklerdir. Ödemelerinizi mobil ödeme,kredi kartı ve havale/eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.Tüm üyeliklerde yaptığınız ödemeler yayınlanmaya başladıktan sonra sadece bir yıl için geçerli olacaktır.Bir yıl içerisinde extra güncelleştirmeler ve yıl içerisindeki değişiklik talepleriniz için +50 TL ödeme alınacaktır.  

 

Kaydı alınan firmalar 1 yıl boyunca sitemizde yayınlanacaktır.Üye olan firmalar yıl içerisinde yapılacak olan reklam faaliyetlerinden ücretsiz olarak yararlandırılacaklardır.