Afyon Ege Yapı İç Dekorasyon Firmaları Merkez Afyon
bg
Anasayfaya Dön

Afyon Ege Yapı

Cumhuriyet Mah. Arpacıoğlu Cad. Dikmen Apt. A Blok No: 8 Afyonkarahisar Merkez/Afyon
Tel: 0553 671 46 17 Fax:0553 671 46 17 Cep:0553 671 46 17
Üye
Afyon Ege Yapı
1523953381_1.jpg

Yetkili Adı
: Ahmet TÜP
Adres
: Cumhuriyet Mah. Arpacıoğlu Cad. Dikmen Apt. A Blok No: 8 Afyonkarahisar
Şehir/İlçe
:

Afyon / Merkez

Telefon
: 0553 671 46 17
Cep Tel
: 0553 671 46 17
Faks
: 0553 671 46 17
Sektörler
: İç Dekorasyon Firmaları , İnşaat firmaları , Boya Badana Ustası
Markalar
:
Email
: info@afyonegeyapi.com
Web
: http://afyonegeyapi.com/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 441 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

 

Afyon Ege Yapı bugün gelmiş olduğu nokta sadece firmamız açısından değil ülkemiz için de gurur vericidir. Bulunduğumuz lokasyondan çıkarak ulusal çapta faaliyette bulunmakta olan firmamız oldukça kaliteli hizmetler ve ürünlere imza atmış bir marka değer olmaktadır. Yola çıktığımız ilk gün belirlemiş olduğumuz ahlaki nitelikler ve etik kaidelerden zerre kadar taviz vermeden başarıyı elde etmek için çaba gösterdik.

 

Bugün gelmiş olduğumuz nokta sadece yöneticilerimizin değil bütün teknik ekibimizin ve personelimizin takım ruhu ile çalışmasının sonucudur. Bir aile ortamının ve sıcaklığının yaşamakta olduğu firmamız her gün gülen yüzlerle çalışmakta olan personel ile beraber bir adım daha yükselmektedir.

 

Son derece hassas olan faaliyet göstermekte olduğumuz İnşaat sektör için yeni uygulamalarla beraber öncü konumunda bulunmaktayız. Çağın gereklerini en hızlı şekilde firma bünyesinde getirmekte olan teknik kadromuz modern uygulamalarla hızlı ve efektif çözümler üretebilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çaba göstermekte olan tüm kadromuz ve ekibimiz kalite ve hizmet standartlarını maksimum seviyeye tırmandırmaktadır.

 

Gerek yerel ölçekte gerekse ulusal platformlarda hatırı sayılır bir müşteri topluluğuna hitap etmekte olan firmamız daha şimdiden küresel ölçekte faaliyet gösterebilmek için ar-ge çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. Fizibilite çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte gerek hizmet standartları gerekse üretim kalitesi bakımından ürünlerimizin ve hizmetlerimizin hak etmiş olduğu daha geniş kitleye ulaşması için çaba göstereceğiz. Var olan başarıyı katlayarak yeni başarılarla birlikte yolumuza devam etmek için yenilikçi vizyonumuzu göz önünde bulundurmaktayız.

 

Facebook Yorumları